Jak uwieść, zdobyć i zrozumieć faceta

Jak uwieść i zdobyć faceta – 5 prostych wskazówek

Jak uwieść faceta

Czy wiesz jak zdobyć, czy inaczej mówiąc uwieść(choć różnie to słowo się kojarzy) mężczyznę, który Ci się naprawdę podoba? Dziś pierwszy wpis z serii „Jak radzić sobie z facetami”.

Wiele kobiet posiada w sobie wrodzony dar uwodzenia mężczyzn. Atrakcyjny wygląd i otwartość są w stanie zdziałać cuda i niektórzy faceci mogą nawet nie zadawać sobie sprawy z tego, że właśnie wpadli w sidła pięknej kobiety. Są jednak dziewczyny bardziej nieśmiałe, które mają wiele kompleksów i mało pewności siebie. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś jedną z nich, to wcale nie znaczy, że nie potrafisz uwodzić mężczyzn…

Chcesz uwieść faceta, który Ci się podoba?

Zastosuj się do tych kilku wskazówek:

PS Faceci uwielbiają kobiety, z którymi mogą swobodnie rozmawiać o seksie. To jest właśnie ten dystans, o którym pisaliśmy. Również, a może zwłaszcza, w tych sprawach jest on nie do przecenienia. Gdy na dźwięk słowa „seks” chowasz się do szafy, być może warto zastanowić się co Cię blokuje i dlaczego traktujesz to tak poważnie. I o ile zarumienienie się w sytuacji gdy rozmawiacie o sprawach intymnych jest urocze, o tyle obrażanie się i pretensje za to, że o tym wspomina, szybko chłopaka zniechęcą.

fot. http://flickr.com/photos/jasmincormier/

Exit mobile version