Jak uwieść, zdobyć i zrozumieć faceta

6 rzeczy, które możesz zrobić dzisiaj, aby uszczęśliwić mężczyznę

Jak uszczęśliwić faceta?

O szczęśliwy związek w dzisiejszych czasach bardzo trudno. Mamy coraz mniej czasu na to, aby ze sobą pobyć i spokojnie porozmawiać.

Kiedy związek wkracza w dojrzałą fazę, często przestajemy się starać o swoją drugą połówkę. Jeśli zauważymy, że nasze stosunki zaczynają się psuć warto interweniować.

Jak zatem dbać o związek i uszczęśliwić swojego faceta?

Oto 6 prostych rzeczy, które możesz zacząć wprowadzać do Waszego związku już dzisiaj:

1. Gdy spędzacie razem czas, bądź  z nim całą sobą

Przede wszystkim poświęcaj mu tyle czasu ile tylko możesz. Niech twoja praca czy inne obowiązki nie staną się dla Ciebie jedynymi i najważniejszymi sprawami. Jeśli tak się stanie to narażony na długotrwałe zaniedbanie związek może tego nie przetrwać.

2. Zaskocz go

Zrób od czasu do czasu mężczyźnie miłą niespodziankę. Kup mu coś ładnego lub przygotuj pyszną kolację we dwoje. Facet powinien widzieć, że wciąż nam na nim zależy i że jest dla nas ważny. Poza tym mężczyźni uwielbiają kobiety z inicjatywą.

3. Bądź wyrozumiała

Okaż czasem swoją wspaniałomyślność i zamiast narzekać, że twój ukochany, znów planuje spędzić wieczór z kolegą, oglądając mecz piłki nożnej, sama zachęć go do spędzenia czasu ze znajomymi, poza domem – tak by mógł się rozerwać.

4. Szukaj kompromisów

Pójdź mu czasem na rękę (oczywiście w granicach rozsądku). Zdarza się bowiem, że pewien sposób spędzania czasu Ci nie odpowiada, a twój mężczyzna wprost za nim przepada. Pokaż mu, że potrafisz się dla niego poświęcić i np. raz na jakiś czas spędzić wieczór w mało przez Ciebie lubianym towarzystwie.

Warto także nauczyć się pójścia na kompromis. Z reguły to mężczyźni ulegają kobietom (taki znak czasów, ale czy to dobrze?), więc od czasu do czasu pokaż, że Ty też potrafisz zrobić dla niego coś, czego nie koniecznie lubisz.

5. Wspieraj go

Bądź oparciem dla swojego faceta w każdej sytuacji. Nic tak nie uszczęśliwia mężczyzny, jak świadomość, że może on liczyć na swą ukochaną. Wysłuchaj zawsze tego co ma do powiedzenia i doradź rozwiązanie ewentualnego problemu. Staraj się także nie krytykować jego działań, tylko delikatnie zasugerować zmianę podejścia do danej sprawy.

6. Chwal go jak najczęściej

Naucz się chwalić, zwłaszcza jeśli nie przychodzi Ci to zbyt łatwo. Mężczyźni bardzo potrzebują, aby kobieta pochwaliła jego starania, wówczas czują się potrzebni i docenieni.

Jak widzisz są to bardzo proste rzeczy, które jednak, stosowane w codziennym życiu, sprawią, że Twój mężczyzna poczuje się z Tobą szczęśliwszy.

Ucz się swojego faceta

Oczywiście każdy mężczyzna jest inny i wyjątkowy i takiego też wymaga traktowania ;) . Są jednak pewne rzeczy, które są wspólne dla przedstawicieli płci nieco brzydszej. Więcej porad o tym jak postępować ze swoim mężczyzną znajdziesz w darmowym kursie, który dla Ciebie przygotowałem.

Wystarczy, że zapiszesz się za pomocą formularza, który znajdziesz pod tym postem, a już dziś na twoją skrzynkę mailową otrzymasz pierwszą lekcję. Zapraszam.

fot. http://flickr.com/photos/digitalfunk/

Exit mobile version